Klub zábavné logiky a deskových her

 

Klub zábavné logiky a deskových her pro žáky ZŠ

 

Připravili jsme pro vás dva balíčky her s metodikami. Každý balíček obsahuje dvě hry po dvou kusech a připravené metodiky s nápady a návody pro 8 setkání klubu. Poštovné i balné je součástí ceny balíčku.

Naplnění šablony vyžaduje

Máte od nás

Přípravu na 16 setkání klubu po 90 minutách

Hotovou přípravu stolní hry, metodiky

Reflexi setkání klubu

Náměty k sebehodnocení a reflexi jsou součástí každé metodiky

Zapojení žáků ohrožených školním neúspěchem Deskové hry a připravené materiály pro práci s žáky, včetně těch, kteří jsou ohroženi školním neúspěchem. Deskové hry zábavné a přístupné všem žákům nezávisle na studijních výsledcích.
Plán aktivit klubu třídní knihy klubu Vzorový plán aktivit klubu, který lze využít pro dokládání výstupů v třídní knize i ve zprávě o realizaci projektu.

metodika_deskove_hry

 

O aktivitě

Na aktivitu 2.II/17 Klub pro žáky ZŠ lze čerpat 17 833 Kč na každých 6 žáků zapojených do klubu. Výstupem aktivity je ucelený proces zřízení, vybavení a realizace klubu. Činnost v klubu zábavné logiky a deskových her má vést k rozvoji logického (ale i informatického) a strategického myšlení žáků. Klub je možno zřídit pro nejméně šest žáků základní školy. Podmínkou zřízení klubu je zařazení nejméně dvou žáků ohrožených školním neúspěchem. Výběr ohrožených žáků je zcela v kompetenci ředitele školy.

Nabídka pro Badatelský a Čtenářský Klub

 

Balíček Logika a svět kolem nás obsahuje hry Robo Rally a Ekopolis. Zatímco Robo Rally rozvíjí logické a algoritmické uvažování žáků, hra Ekopolis se naopak zaměřuje na analytické myšlení a plánování. Navíc si žáci v průběhu hry uvědomí souvislosti vztahu člověka k okolnímu prostředí.

 

Balíček Člověk a jeho svět zavede žáky do saharské pouště, kde si procvičí základy aritmetiky a pravděpodobnosti ve hře Velbloudí dostihy. Hra Multipolis jim pak umožní vžít se do role postav a ovlivňovat jejich budoucnost. Hra je vhodná zejména pro výuku multikulturní, občanské a rodinné výchovy a pro začleňování žáků ohrožených školním neúspěchem.

Balíček Logika a svět kolem nás

Balíček Člověk a jeho svět

Balíček Komplet

2x Robo Rally

2x Ekopolis

2x Metodika

1x Vzor výstupů

2x Velbloudí dostihy

2x Multipolis

2x Metodika

1x Vzor výstupů

2x Velbloudí dostihy

2x Multipolis

2x Robo Rally

2x Ekopolis

4x Metodika

1x Vzor výstupů

Vhodné pro 8 setkání klubu a až 8 žáků Vhodné pro 8 setkání klubu a až 8 žáků Vhodné pro 16 setkání klubu a až 8 žáků

6 000 Kč včetně DPH a poštovného

OBJEDNAT

6 000 Kč včetně DPH a poštovného

OBJEDNAT

10 000 12 000 Kč včetně DPH a poštovného

OBJEDNAT

Termíny

Objednávky až do května 2020
Realizace ve školním roce 2019/2020
Doručení cca do 14 dnů

 

 

Velbloudí dostihy naučí žáky atraktivní formou základy pravděpodobnosti a plánování. Schopnost odhadnout, co se v budoucnu stane, a zachovat se podle toho, patří k důležitým aspektům života. Alespoň na jednu hodinu věnovanou hře Velbloudí dostihy je vhodné přizvat kolegu nebo kolegyni, kteří vyučují matematiku. Jejich postřehy budou pro hráče velice cenné. Zároveň je tak možné výhodně propojit výuku matematiky s aktivitami v klubu. RECENZE

 

robo_rally

 

 

Multipolis přístupnou formou učí vnímat lidi kolem nás v širších souvislostech. Součástí hry jsou čtyři příběhy, které hráči svými rozhodnutími postupně utváří. Důležité pro správná rozhodnutí je uvažovat o hlavních protagonistech příběhů do větší hloubky a stejně pak postupovat i v reálném životě. RECENZE

ekopolis

Velbloudí dostihy

Robo Rally žáky naučí základy programování (algoritmizace) a zlepší jejich schopnost prostorové orientace. Zjistí také, že i dobrý plán se může lehce zvrtnout, pokud do něj zasáhnou ostatní hráči. Pravidla i karty jsou napsány jednoduchou angličtinou, takže se žáci naučí ji v praxi. Ke hraní Robo Rally je vhodné přizvat kolegu nebo kolegyni, kteří vyučují angličtinu. Pomohou přeložit obtížná slovíčka na bonusových kartách a zároveň je tak možné výhodně propojit výuku anglického jazyka s aktivitami v klubu. RECENZE

multipolis

Ekopolis žáky zábavnou formou naučí dívat se na svět, okolí, města a stavby kolem sebe. Hra se věnuje tématu ekologie, pomáhá žákům porozumět koloběhu ekosystému a vlivu člověka na něj. RECENZE

Nebojte se zeptat

Rádi vám pomůžeme s výběrem vhodného projektu pro vaši školu, poradíme s administrací či vyřídíme objednávku.

telefon 234 705 055

Nevybrali jste?

Vyzkoušejte našeho on-line poradce, který vám usnadní výběr vhodného projektu na základě toho, co je pro vás a vaši školu důležité.

online poradce on-line poradce