Maturitní trénink pro nižší ročníky

Zvýšení pravděpodobnosti úspěchu u zkoušky

Odhalení mezer ve znalostech

Testy připravené podle CERMATu

187 574 zapojených žáků do testování

 

 

Je pravděpodobné, že vaše žáky povinná maturita z matematiky nemine. Jsou na ni připraveni? Odmaturovali by ze znalostí, které mají mít ve 2. ročníku?

Ověřte to včas a pomozte žákům s přípravou již teď. 

Žáci zjistí, jak státní maturitní zkouška z matematiky vypadá a co by měli umět. Testy vždy vyvíjíme podle aktuální podoby testů Cermatu a podle aktuálního Katalogu požadavků pro státní maturitu.

Testování probíhá on-line v aplikaci ScioDat. Škola získá přístup k výsledkům každého svého žáka a na jejich základě může zefektivnit přípravu žáků na státní maturitu z matematiky. Žáci se seznámí s typy jednotlivých úloh, formou a strukturou testu. Výsledky mají k dispozici hned po testování. 

Žáci v náhledu vyřešeného testu najdou i postup správného řešení u jednotlivých úloh. Testovat je možné i doma, žáky navíc škola může zapojit i do financování projektu.   

TIP: Žáky můžete zapojit do podzimního i jarního kola testování. Testy v rámci prvního a druhého kola jarního testování jsou shodné. Samostatné poslechové testy jsou shodné ve všech termínech. 

Termíny

Testování 4. 5. – 29. 5. 2019

Nebojte se zeptat

Rádi vám pomůžeme s výběrem vhodného projektu pro vaši školu, poradíme s administrací či vyřídíme objednávku.

telefon 234 705 055

Nevybrali jste?

Vyzkoušejte našeho on-line poradce, který vám usnadní výběr vhodného projektu na základě toho, co je pro vás a vaši školu důležité.

online poradce on-line poradce

Reference

Střední

Střední odborná škola a Gymnázium Staré Město

Maturitní trénink byl dobrým radarem při přípravě žáků maturitních ročníků před samotnými maturitami. Jelikož si zkoušky platili (minimální částka za zkoušku nehrála žádnou roli), přistoupili ke zkouškám zodpovědněji a výsledky brali vážně. Možná to některé vyburcovalo k intenzivnější přípravě.

Česko-anglické

Česko-anglické gymnázium s.r.o., České Budějovice

Studenti maturitního ročníku se zúčastnili Maturitního tréninku v podzimním i jarním termínu. Dosažené výsledky jim velmi pomohly při přípravě ke státní písemné maturitní zkoušce. Maturitní trénink studentům doporučím i v příštích letech.

Konzervatoř

Konzervatoř České Budějovice

S metodikou testů a obsahem Maturitního tréninku jsme velmi spokojeni. Studenti jsou vždy velmi dobře motivováni i např. negativním výsledkem, neboť následná SMZ téměř vždy dopadne poměrně dobře.