Maturitní trénink

187 574 zapojených žáků do testování

Testy připravené podle CERMATu

Zvýšení pravděpodobnosti úspěchu u zkoušky

Odhalení mezer ve znalostech

Jak to funguje?

 

Graf

Vaši studenti si vyzkouší maturitu v předstihu. Zjistí, jestli už umí všechno, nebo musí v přípravě přidat. Testy vždy vyvíjíme podle aktuální podoby testů Cermatu a podle aktuálního Katalogu požadavků pro státní maturitu.

Testování probíhá on-line v aplikaci ScioDat. Škola získá přístup k výsledkům každého svého studenta a na jejich základě může zefektivnit přípravu studentů na státní maturitu.

Studenti se seznámí s typy jednotlivých úloh, formou a strukturou testu. Výsledky mají k dispozici hned po testování. 

Letos nově studenti v náhledu vyřešeného testu najdou i postup správného řešení jednotlivých úloh a u poslechových úloh je uveden i přepis nahrávky. 

Testovat je možné i doma, studenty navíc škola může zapojit i do financování projektu.

Testy

TIP: Studenty můžete zapojit do podzimního i jarního kola testování. Testy v rámci prvního a druhého kola jarního testování jsou shodné. Samostatné poslechové testy jsou shodné ve všech termínech. 

Termíny

Podzimní testování 4. 12. – 15. 12. 2017, zpráva 22. 12. 2017
První jarní testování 12. 2. – 23. 2. 2018, zpráva 9. 3. 2018
Druhé jarní testování 12. 3. – 23. 3. 2018, zpráva 6. 4. 2018

Nebojte se zeptat

Rádi vám pomůžeme s výběrem vhodného projektu pro vaši školu, poradíme s administrací či vyřídíme objednávku.

telefon 234 705 555

Nevybrali jste?

Vyzkoušejte našeho on-line poradce, který vám usnadní výběr vhodného projektu na základě toho, co je pro vás a vaši školu důležité.

online poradce on-line poradce

Reference

Konzervatoř

Konzervatoř České Budějovice

S metodikou testů a obsahem Maturitního tréninku jsme velmi spokojeni. Studenti jsou vždy velmi dobře motivováni i např. negativním výsledkem, neboť následná SMZ téměř vždy dopadne poměrně dobře.

Česko-anglické

Česko-anglické gymnázium s.r.o., České Budějovice

Studenti maturitního ročníku se zúčastnili Maturitního tréninku v podzimním i jarním termínu. Dosažené výsledky jim velmi pomohly při přípravě ke státní písemné maturitní zkoušce. Maturitní trénink studentům doporučím i v příštích letech.

Střední

Střední odborná škola a Gymnázium Staré Město

Maturitní trénink byl dobrým radarem při přípravě žáků maturitních ročníků před samotnými maturitami. Jelikož si zkoušky platili (minimální částka za zkoušku nehrála žádnou roli), přistoupili ke zkouškám zodpovědněji a výsledky brali vážně. Možná to některé vyburcovalo k intenzivnější přípravě.