Maturitní trénink

187 574 zapojených žáků do testování

Testy připravené podle CERMATu

Zvýšení pravděpodobnosti úspěchu u zkoušky

Odhalení mezer ve znalostech

Jak to funguje?

Vaši žáci si vyzkouší maturitu v předstihu. Zjistí, jestli už umí všechno, nebo musí v přípravě přidat. Testy vždy vyvíjíme podle aktuální podoby testů Cermatu a podle aktuálního Katalogu požadavků pro státní maturitu.

Testování probíhá on-line v aplikaci ScioDat. Škola získá přístup k výsledkům každého svého žáka a na jejich základě může zefektivnit přípravu žáků na státní maturitu.

Žáci se seznámí s typy jednotlivých úloh, formou a strukturou testu. Výsledky mají k dispozici hned po testování. 

Aktuálně nabízíme dvojici testů (balíček) za zvýhodněnou cenu do 9. 3. – můžete tak do tréninku zapojit celou třídu. 

32 úloh / 75 minut

Český jazyk

26 úloh / 120 minut

Matematika

64 úloh / 100 minut

Anglický jazyk

cca 24 úloh / bez časového omezení

2x samostatný poslechový test z AJ

 

Žáci v náhledu vyřešeného testu najdou i postup správného řešení jednotlivých úloh a u poslechových úloh je uveden i přepis nahrávky

Po ukončení testování získáte přehlednou zprávu o výsledcích svých žáků včetně percentilu a výsledných známek. Nově také zjistíte, zda jsou vaši žáci ohroženi neúspěchem při skládání maturitní zkoušky.

Testovat je možné i doma, žáky navíc škola může zapojit i do financování projektu.    

Objednávání vám může usnadnit náš objednávkový arch, který je navržen pro letošní školní rok. Na nástěnku také můžete vyvěsit náš leták, který žákům představí Maturitní trénink. 

TIP: Žáky můžete zapojit do podzimního i jarního kola testování. Testy v rámci prvního a druhého kola jarního testování jsou shodné. Samostatné poslechové testy jsou shodné ve všech termínech. 

Termíny

Podzimní testování 18. 11. – 13. 12. 2019, zpráva 20. 12. 2019
První jarní testování 10. 2. – 21. 2. 2020, zpráva 6. 3. 2020
Druhé jarní testování 9. 3. – 20. 3. 2020, zpráva 3. 4. 2020

Nebojte se zeptat

Rádi vám pomůžeme s výběrem vhodného projektu pro vaši školu, poradíme s administrací či vyřídíme objednávku.

telefon 234 705 055

Nevybrali jste?

Vyzkoušejte našeho on-line poradce, který vám usnadní výběr vhodného projektu na základě toho, co je pro vás a vaši školu důležité.

online poradce on-line poradce

Reference

Konzervatoř

Konzervatoř České Budějovice

S metodikou testů a obsahem Maturitního tréninku jsme velmi spokojeni. Studenti jsou vždy velmi dobře motivováni i např. negativním výsledkem, neboť následná SMZ téměř vždy dopadne poměrně dobře.

Česko-anglické

Česko-anglické gymnázium s.r.o., České Budějovice

Studenti maturitního ročníku se zúčastnili Maturitního tréninku v podzimním i jarním termínu. Dosažené výsledky jim velmi pomohly při přípravě ke státní písemné maturitní zkoušce. Maturitní trénink studentům doporučím i v příštích letech.

Střední

Střední odborná škola a Gymnázium Staré Město

Maturitní trénink byl dobrým radarem při přípravě žáků maturitních ročníků před samotnými maturitami. Jelikož si zkoušky platili (minimální částka za zkoušku nehrála žádnou roli), přistoupili ke zkouškám zodpovědněji a výsledky brali vážně. Možná to některé vyburcovalo k intenzivnější přípravě.