Mapa školy

Podchycení šikany a dalších negativních jevů

Odhalení silných a slabých stránek školy

Porovnání s ostatními zapojenými školami

Zpětná vazba od všech zapojených stran

Jak to funguje?

 

 

Mapa školy je připravená sada on-line nebo papírových dotazníků, která zjišťuje zpětnou vazbu od žáků, učitelů, rodičů, vedení školy a provozních zaměstnanců. Celé šetření je 100% anonymní a zapojit se můžou mateřské, základní a střední školy.

Dotazníkové šetření probíhá v únoru. Na základě objednávky vám zašleme papírové dotazníky, pro on-line dotazování vygenerujeme přístupová hesla pro všechny skupiny respondentů. On-line dotazníkové šetření si můžete objednat i po únorovém termínu. Na zpracování dat se pak domluvíme individuálně. 

Výstupy z dotazníkového šetření pro vás připravíme nejpozději do 6 týdnů po ukončení dotazování v podobě analytické zprávy a přehledných grafů včetně srovnání s ostatními zapojenými školami.

Na přání školy data zpracujeme i jako individuální zprávu, ve které srozumitelným způsobem popíšeme hlavní výstupy z dotazníkového šetření, vypíchneme silné a slabé stránky vaší školy v porovnání s ostatními zapojenými školami a popíšeme i příležitosti a hrozby.

Na co se ptáme:

  • Cíle školy
  • Výuka a hodnocení
  • Spolupráce
  • Bezpečí
  • Materiální zázemí
  • Spokojenost se školou
  • Vztahy
  • Školní nej

Dotazníky, které obdržíme po 5. 3. 2018, budou zpracovány až na konci dubna, abychom školám, které se zapojily v řádném termínu, mohli co nejdříve předat výsledné zprávy. 

 

Více k Mapě ZŠ      Více k Mapě MŠ

Termíny

Ideální objednávka do 18. 1. 2018
Dotazování od 29. 1. do 28. 2. 2018
Odeslání papírových dotazníků do Scio do 26. 2. 2018
Zpracování dat od 5. 3. 2018
Odeslání výsledků 13. 4. 2018

Nebojte se zeptat

Rádi vám pomůžeme s výběrem vhodného projektu pro vaši školu, poradíme s administrací či vyřídíme objednávku.

telefon 234 705 555

Nevybrali jste?

Vyzkoušejte našeho on-line poradce, který vám usnadní výběr vhodného projektu na základě toho, co je pro vás a vaši školu důležité.

online poradce on-line poradce

Reference

Jungmannova

Jungmannova základní škola Beroun

Mapa školy monitoruje veškeré oblasti školy. Oceňujeme přehledné vyhodnocení a možnost srovnání s minulými lety.

Základní

Základní škola a Mateřská škola Krčín

Mapa školy je skvělou autoevaluací ze všech pohledů a v různých oblastech. Je zpětnou vazbou pro vedení i pedagogický sbor a jeho práci. Přináší konkrétní vyhodnocení a možnost nápravy negativních stránek školy a potvrzení kvality těch oblastí, které jsou pro chod naší školy prioritou.

Základní

Základní škola a Mateřská škola Strupčice

Mapa školy, to je kompletní šetření klimatu z pohledu rodičů, žáků a zaměstnanců školy. Na projektu se nám líbí jeho vyhodnocení, grafy a porovnání s ostatními školami.