Národní testování pro 9. třídu ZŠ

Srovnání se stovkami škol

Kvalitní a nestranná zpětná vazba

Více než 12 let zkušeností s testováním

597 364 zapojených žáků

Získejte srovnání se stovkami škol z ČR

Celorepublikové srovnávací testování 9. tříd nabízí kvalitní a nestrannou zpětnou vazbu. Výsledky můžete porovnat se stovkami škol z ČR. Součástí testů je i test studijních předpokladů. Kromě matematiky a českého jazyka, můžete testovat i úroveň angličtiny. Výstupy z testování obsahují podrobné informace o žácích, třídách i škole. Získané informace slouží k zjištění silných stránek, ale odhalí i oblasti, ve kterých škola zaostává. Vaši žáci ocení podrobnou zprávu. Součástí zprávy je i náhled vyřešeného testu.

Využívají vaši žáci svůj studijní potenciál?

Díky testům studijních předpokladů zjistíte, jestli výsledky vašich žáků odpovídají jejich studijnímu potenciálu. Pokud jste zapojili dnešní deváťáky do Národního testování (Stonožky) v předchozích letech, změříme jejich relativní posun. Tedy jak se zlepšili, nebo zhoršili od posledního testování.

60 úloh / 60 minut

Obecné studijní předpoklady

30 úloh / 60 minut

Matematika

40 úloh / 45 minut

Český jazyk

cca 40 úloh / cca 45 minut

Anglický jazyk (Scate)

Testovat lze na všech zařízeních - stolních počítačích, mobilech i tabletech. Výstupy jsou ke stažení v aplikaci ScioDat. Pokud si chcete objednat tištěné výstupy, jejich cena je 500 Kč a v rámci Národního testování je zaplatíte pouze jednou.

Termíny

Objednávka do 5. 11. 2018
Testování 5. 11. 2018 - 23. 11. 2018
Výstupy 10. 12. 2018

Národní testování v dalších ročnících

3. třída ZŠ  5. třída ZŠ  6. třída ZŠ  7. třída ZŠ  3. ročník SŠ

Nebojte se zeptat

Rádi vám pomůžeme s výběrem vhodného projektu pro vaši školu, poradíme s administrací či vyřídíme objednávku.

telefon 234 705 055

Nevybrali jste?

Vyzkoušejte našeho on-line poradce, který vám usnadní výběr vhodného projektu na základě toho, co je pro vás a vaši školu důležité.

online poradce on-line poradce

Reference

Základní

Základní škola Sokolská Třeboň

Národní testování využíváme pro ověření znalostí „z vnějšku“. Nabízí jiný pohled, jinak položené otázky, a také je dobrou přípravou na přijímací zkoušky na střední školy. Oceňujeme i snadnou administraci.

Základní

Základní škola a Mateřská škola Čkyně

Zpětná vazba veškerého testování, vyhodnocení úspěšnosti po žácích, jevech, srovnání s vrstevníky z regionu atd. nám poskytuje srovnání našich postupů, cílů a hodnotících kritérií. Pro žáky není zanedbatelné ani získání dovednosti ve způsobu on-line testů.

Základní

Základní škola Zdeny Kaprálové a Mateřská škola Vrbátky

Národní testování nám velmi vyhovuje. Líbí se nám, že je to pro naši školu jediné relativně objektivní srovnání výkonů našich žáků s ostatními školami v rámci celé ČR.