Trénink na přijímací zkoušky

187 574 zapojených žáků do testování

Testy připravené podle CERMATu

Zvýšení pravděpodobnosti úspěchu u zkoušky

Odhalení mezer ve znalostech

Jak to funguje?

Graf


Žáci 8. tříd zjistí svoji šanci na přijetí na preferovanou střední školu. Testy jsou připraveny podle přijímacích testů Cermatu a vycházejí z RVP. Součástí přípravy jsou i testy studijních předpokladů. Díky nim vaši žáci zjistí, jestli naplno využívají svůj studijní potenciál.

Testování probíhá on-line v aplikaci ScioDat. V aplikaci máte přehled o výsledku každého svého žáka. Na základě výsledků můžete přizpůsobit přípravu na přijímací zkoušky potřebám vašich žákům a zvýšit jejich šance přijetí na preferovanou střední školu. Vaši žáci můžou vyplňovat testy i doma.

Do financování lze zapojit i rodiče žáků.  

Žáci se seznámí s typy jednotlivých úloh a tématy v testu. Výsledky mají k dispozici hned po testování včetně náhledu vyřešeného testu.

Letos nově žáci v náhledu vyřešeného testu z českého jazyka a matematiky najdou i postup správného řešení jednotlivých úloh. Podrobnější výsledky s tipy na zlepšení bude mít každý žák k dispozici 11. 6. ke stažení ve svém profilu ve ScioDatu. Pro žáky jsme navíc připravili cvičné sady testů na pozdějsí procvičování za zvýhodněné ceny.

Trénink je určen pro školy. Pokud chcete připravit své dítě na přijímací zkoušky podívejte se na
přípravu pro rodiče

Všechny výstupy najdete ke stažení v aplikaci ScioDat. Tisk papírových výstupů si můžete doobjednat za 500 Kč v objednávkovém formuláři. 

 

Testy

Matematika – 22 úloh / 70 minut

Český jazyk – 28 úloh / 60 minut

Obecné studijní předpoklady – 60 úloh / 60 minut

Nebojte se zeptat

Rádi vám pomůžeme s výběrem vhodného projektu pro vaši školu, poradíme s administrací či vyřídíme objednávku.

telefon 234 705 055

Nevybrali jste?

Vyzkoušejte našeho on-line poradce, který vám usnadní výběr vhodného projektu na základě toho, co je pro vás a vaši školu důležité.

online poradce on-line poradce

Reference

Konzervatoř

Konzervatoř České Budějovice

S metodikou testů a obsahem Maturitního tréninku jsme velmi spokojeni. Studenti jsou vždy velmi dobře motivováni i např. negativním výsledkem, neboť následná SMZ téměř vždy dopadne poměrně dobře.

Česko-anglické

Česko-anglické gymnázium s.r.o., České Budějovice

Studenti maturitního ročníku se zúčastnili Maturitního tréninku v podzimním i jarním termínu. Dosažené výsledky jim velmi pomohly při přípravě ke státní písemné maturitní zkoušce. Maturitní trénink studentům doporučím i v příštích letech.

Střední

Střední odborná škola a Gymnázium Staré Město

Maturitní trénink byl dobrým radarem při přípravě žáků maturitních ročníků před samotnými maturitami. Jelikož si zkoušky platili (minimální částka za zkoušku nehrála žádnou roli), přistoupili ke zkouškám zodpovědněji a výsledky brali vážně. Možná to některé vyburcovalo k intenzivnější přípravě.