Trénink na přijímací zkoušky

187 574 zapojených žáků do testování

Testy připravené podle CERMATu

Zvýšení pravděpodobnosti úspěchu u zkoušky

Odhalení mezer ve znalostech

 

 

Rodiče v našich pravidelných dotazníkových šetřeních uvádějí, že jedním z hlavních cílů školy je dobře žáky připravit na přijímací zkoušky. Tím, že si žáci vyzkouší přijímací zkoušky nanečisto, zvýšíte jejich šanci dostat se na vybranou školu.

Graf

Testy, které žáci mohou vyplnit i doma, jsou připraveny podle přijímacích testů Cermat a vycházejí z RVP. Žáci se seznámí s tématy a typy jednotlivých úloh v testu. Součástí Tréninku je test studijních předpokladů. Díky němu zjistíte, zda vaši žáci naplno využívají svůj studijní potenciál.

Doporučujeme Trénink objednat pro všechny žáky v 8. třídě. Získáte tak kompletní přehled jejich výsledků a můžete přizpůsobit přípravu na přijímací zkoušky potřebám vašich žákům. Do financování lze zapojit i rodiče žáků. Leták pro rodiče si můžete stáhnout v elektronické podobě

Testování i samotné vyhodnocení probíhá on-line v aplikaci ScioDat. Letos žáci nově najdou v náhledu vyřešeného testu z českého jazyka a matematiky i postup správného řešení jednotlivých úloh.

Podrobnější výsledky s tipy na zlepšení bude mít každý žák k dispozici 12. 6. Pro žáky jsme navíc připravili cvičné sady testů na pozdějsí procvičování za zvýhodněné ceny.

Všechny výstupy najdete ke stažení v aplikaci ScioDat. Tisk papírových výstupů si můžete doobjednat za 500 Kč v objednávkovém formuláři. 

 

Testy

Matematika – 26 úloh / 70 minut

Český jazyk – 28 úloh / 60 minut

Obecné studijní předpoklady – 60 úloh / 60 minut

Nebojte se zeptat

Rádi vám pomůžeme s výběrem vhodného projektu pro vaši školu, poradíme s administrací či vyřídíme objednávku.

telefon 234 705 055

Nevybrali jste?

Vyzkoušejte našeho on-line poradce, který vám usnadní výběr vhodného projektu na základě toho, co je pro vás a vaši školu důležité.

online poradce on-line poradce

Reference

2.

2. základní škola Cheb

Možnost porovnání stavu přípravy žáků v průběhu druhého školního roku působení na II. stupni ZŠ. Mám za to, že srovnávání stavu připravenosti na přijímací řízení na SŠ je za všech okolností vždy užitečné.

Základní

Základní škola Údlice

Trénink na přijímací zkoušky dává žákům perfektní představu o svých možnostech a mohou tak v předstihu korigovat své plány.

Základní

Základní škola a Mateřská škola Na Daliborce

Podrobné instrukce, přehledný manuál pro žáky i učitele, kvalita zpracování. Projekt trénink na přijímací zkoušky přinesl žákům 8. tříd důležitou sebereflexi a ukázal, jaké jsou jejich znalosti v porovnání s vrstevníky. Testování v elektronické podobě navíc přináší okamžité vyhodnocení a zpětnou informaci.