Trénink na přijímací zkoušky

187 574 zapojených žáků do testování

Testy připravené podle CERMATu

Zvýšení pravděpodobnosti úspěchu u zkoušky

Odhalení mezer ve znalostech

 

Rodiče v našich pravidelných dotazníkových šetřeních uvádějí, že jedním z hlavních cílů školy je dobře žáky připravit na přijímací zkoušky. Proto jsme pro vás připravili Trénink na přijímací zkoušky, díky kterému vaši žáci už na konci 8. třídy zjistí, jaké jsou jejich šance dostat se na vybranou střední školu. Vy získáte přehlednou zprávu o stavu znalostí vašich žáků a představu, na co je třeba se v rámci přípravy na přijímací zkoušky zaměřit.

Graf


Testy jsou připraveny podle přijímacích testů Cermat a vycházejí z RVP. Žáci se seznámí s tématy a typy jednotlivých úloh v testu. Součástí Tréninku je test studijních předpokladů. Díky němu zjistíte, zda vaši žáci naplno využívají svůj studijní potenciál.

Doporučujeme Trénink objednat pro všechny žáky 8. tříd. Získáte kompletní přehled jejich výsledků a díky testu obecných studijních předpokladů zjistíte, zda vaši žáci naplno využívají svůj studijní potenciál. 

Všechny výstupy najdete ke stažení v aplikaci ScioDat. Tisk papírových výstupů si můžete objednat za 500 Kč v objednávkovém formuláři. 

Ukázky testů

26 úloh / 70 minut

Matematika

28 úloh / 60 minut

Český jazyk

60 úloh / 60 minut

OSP

TIP: Do financování můžete zapojit i rodiče. V případě zájmu nám napište na testovani@scio.cz nebo zavolejte na 234 705 055. Pošleme vám odkaz, přes který můžou rodiče své děti do testování zapojit a vy uvidíte jejich výsledky v aplikaci ScioDat.

Termíny

Testování bude probíhat od 2. do 27. května.
Závěrečnou zprávu z testování vám i žákům zpřístupníme 9. června.

Nebojte se zeptat

Rádi vám pomůžeme s výběrem vhodného projektu pro vaši školu, poradíme s administrací či vyřídíme objednávku.

telefon 234 705 055

Nevybrali jste?

Vyzkoušejte našeho on-line poradce, který vám usnadní výběr vhodného projektu na základě toho, co je pro vás a vaši školu důležité.

2.

2. základní škola Cheb

Možnost porovnání stavu přípravy žáků v průběhu druhého školního roku působení na II. stupni ZŠ. Mám za to, že srovnávání stavu připravenosti na přijímací řízení na SŠ je za všech okolností vždy užitečné.

Základní

Základní škola Údlice

Trénink na přijímací zkoušky dává žákům perfektní představu o svých možnostech a mohou tak v předstihu korigovat své plány.

Základní

Základní škola a Mateřská škola Na Daliborce

Podrobné instrukce, přehledný manuál pro žáky i učitele, kvalita zpracování. Projekt trénink na přijímací zkoušky přinesl žákům 8. tříd důležitou sebereflexi a ukázal, jaké jsou jejich znalosti v porovnání s vrstevníky. Testování v elektronické podobě navíc přináší okamžité vyhodnocení a zpětnou informaci.