Národní testování pro 3. třídy ZŠ

Srovnání se stovkami škol

Kvalitní a nestranná zpětná vazba

Národní testování probíhá již více než 12 let

Přes 42 000 zapojených žáků ročně

 

Získejte srovnání se stovkami škol z ČR

Celorepublikové srovnávací testování nabízí kvalitní a nestrannou zpětnou vazbu. Výsledky můžete porovnat se stovkami škol z ČR. Testovat můžete Český jazyk, Matematiku, Anglický jazyk, Člověk a jeho svět a Klíčové kompetence.

Testování 3. tříd je přizpůsobeno sledované věkové kategorii. Obtížnost je nižší, než u našich běžně používaných testů ve vyšších ročnících.

Časový rámec zohledňuje snadnou unavitelnost dětí i pomalejší psychomotorické tempo některých z nich. Testy obsahují 18 úloh a čas k jeho vypracování je zkrácen na 30 minut na předmět.

 

Výstupy odhalí silné stránky vaší školy

Výstupy z testování obsahují podrobné informace o žácích, třídách i škole. Získané informace slouží k zjištění silných stránek, ale odhalí i oblasti, ve kterých škola zaostává. Vaši žáci ocení individualizovanou zprávu. Součástí zprávy je i náhled vyřešeného testu.

Testovat lze ze všech zařízení, stolních počítačů, mobilů i tabletů. Výstupy jsou ke stažení v aplikaci ScioDat. Pokud máte zájem i o tištěné výstupy, cena 500 Kč je nezávislá na počtu objednaných ročníků.

 

Jak řešit různé typy úloh

Následující video vám i vašim žákům ukáže, jak se pracuje s různými typy úloh (kromě slovního popisu si můžete také zapnout titulky s popisem), takže jim ho doporučujeme před testováním ukázat. 

V názorném demo testu si pak třeba i společně se žáky můžete v praxi vše vyzkoušet. 

Ukázky testů

Český jazyk Matematika Anglický jazyk Klíčové kompetence Člověk a jeho svět

Termíny

Objednávka do 1. 4. 2019
Testování 1. 4. 2019 – 30. 4. 2019
Výstupy 17. 5. 2019

Národní testování v dalších ročnících

5. třída ZŠ  6. třída ZŠ  7. třída ZŠ  9. třída ZŠ  3. ročník SŠ

 

Nebojte se zeptat

Rádi vám pomůžeme s výběrem vhodného projektu pro vaši školu, poradíme s administrací či vyřídíme objednávku.

telefon 234 705 055

Nevybrali jste?

Vyzkoušejte našeho on-line poradce, který vám usnadní výběr vhodného projektu na základě toho, co je pro vás a vaši školu důležité.

online poradce on-line poradce

Reference

Základní

Základní škola Sokolská Třeboň

Národní testování využíváme pro ověření znalostí „z vnějšku“. Nabízí jiný pohled, jinak položené otázky, a také je dobrou přípravou na přijímací zkoušky na střední školy. Oceňujeme i snadnou administraci.

Základní

Základní škola a Mateřská škola Čkyně

Zpětná vazba veškerého testování, vyhodnocení úspěšnosti po žácích, jevech, srovnání s vrstevníky z regionu atd. nám poskytuje srovnání našich postupů, cílů a hodnotících kritérií. Pro žáky není zanedbatelné ani získání dovednosti ve způsobu on-line testů.

Základní

Základní škola Zdeny Kaprálové a Mateřská škola Vrbátky

Národní testování nám velmi vyhovuje. Líbí se nám, že je to pro naši školu jediné relativně objektivní srovnání výkonů našich žáků s ostatními školami v rámci celé ČR.