Šablony II

Srovnání se stovkami škol

Kvalitní a nestranná zpětná vazba

Více než 12 let zkušeností s testováním

597 364 zapojených žáků

Přemýšlíte nad tím, jak využít prostředky ze šablon OP VVV? Pomůžeme vám s jejich naplněním a očekávanými výstupy.

Klub zábavné logiky a deskových her

Máme pro vás deskové hry a k nim metodiky pro 16 setkání klubu. Balíčky jsou sestavené tak, aby se s nimi snadno naplnily projektové požadavky. Hry rozvíjejí logické a strategické uvažování, učí děti zvažovat pravděpodobnost, plánovat, ale také vnímat svět v širších souvislostech, zejména inter- kulturních a environmentálních.

Další informace

Čtenářský klub – Svět gramotnosti

Pro Čtenářský klub jsme připravili dva balíčky připravených metodik, aktivit a knížek. Získáte tím kromě množství tipů připravený program na setkání klubu včetně diagnostických testů, které vám pomohou zmapovat úroveň čtenářských dovedností.

Další informace

Badatelský klub – programování pro ZŠ

Pro tento klub máme připraveny malé robůtky – OZOboty, které vám, společně s naší metodikou, umožní vyučovat programování naprosto jednoduchým a přístupným způsobem. Metodika je připravena pro každého, rozhodně nepotřebujete učitele informatiky.

Další informace

Klub komunikace v cizím jazyce – CLIL AJ

Kurz zaměřený na rozvoj komunikačních schopností v cizím jazyce, metodu CLIL pro 16 setkání klubu. Obsahuje videolekce, metodiku, pracovní listy, test, který mapuje dovednosti dětí, úvod do zavádění metody CLIL do výuky a vzorový plán aktivit klubu.

V případě zájmu napište na esovova@scio.cz

Doučování žáků ZŠ ohrožených školním neúspěchem

V rámci této šablony vám nabízíme 2 projekty. Test Scate, který určí úroveň cizího jazyka, a Testy do hodin, které můžete využívat i v každodenní výuce. Ušetří vám čas věnovaný přípravě a vyhodnocování testů.

Další informace

Zajímalo by vás něco dalšího?

Napište nám co pro vás máme připravit. Nechceme nic slibovat, ale pokud bude dostatečný zájem připravíme nabídku i do dalších aktivit.

Napište nám

 

Nebojte se zeptat

Rádi vám pomůžeme s výběrem vhodného projektu pro vaši školu, poradíme s administrací či vyřídíme objednávku.

telefon 234 705 055

Nevybrali jste?

Vyzkoušejte našeho on-line poradce, který vám usnadní výběr vhodného projektu na základě toho, co je pro vás a vaši školu důležité.

online poradce on-line poradce