Šablony II

Máme přes 20 let zkušeností ve vzdělávání

Spolupracujeme s 37 % škol

Díky ScioŠkolám víme, co potřebujete

Přes 42 000 zapojených žáků ročně

 

Přemýšlíte nad tím, jak využít prostředky ze šablon OP VVV? Pomůžeme vám s jejich naplněním a očekávanými výstupy.

 

 

 

Badatelský klub – programování pro ZŠ

Pro tento klub máme připraveny malé robůtky OZOboty, které vám, společně s naší metodikou, umožní vyučovat programování naprosto jednoduchým a přístupným způsobem. Metodika je připravena pro každého, rozhodně nepotřebujete učitele informatiky.

Obdržíte roboty, podrobnou metodiku i vzory dokumentů pro administraci ESF projektu. Společně s žáky se naučíte základům algoritmického myšlení i programování, vše zábavnou a přístupnou formou.

Další informace

 

 

Čtenářský klub – Svět gramotnosti

Pro čtenářský klub jsme připravili dva balíčky připravených metodik, aktivit a knížek. Kromě množství tipů získáte připravený program na setkání klubu včetně diagnostických testů, které vám pomohou zmapovat úroveň čtenářských dovedností.

Připravili jsme balíček pro první i pro druhý stupeň, každý obsahuje přípravu na 16 setkání klubu, knížku pro každého žáka k úvodní aktivitě i další knihy do klubové knihovničky. Navíc dostanete čtenářské karty a vzory dokumentů pro administraci ESF projektu.

Další informace

 

 

Klub zábavné logiky a deskových her

Máme pro vás deskové hry a k nim připravené metodiky pro 16 setkání klubu. Balíčky jsou sestavené tak, aby se s nimi snadno naplnily požadované výstupy projektu. Deskové hry jsou zábavné a přístupné všem žákům nezávisle na studijních výsledcích.

Hry rozvíjejí logické a strategické uvažování, učí žáky zvažovat pravděpodobnost, plánovat a také vnímat svět v širších souvislostech, zejména interkulturních a environmentálních.

Další informace

Nebojte se zeptat

Rádi vám pomůžeme s výběrem vhodného projektu pro vaši školu, poradíme s administrací či vyřídíme objednávku.

telefon 234 705 055